Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER
ODDZWONIMY DO CIEBIE W GODZINACH: 8:00 – 16:00

  CZAS NA NOWEGO LIDERA. NAPISZ PROSZĘ, W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

   Obszary Polski Wschodniej objęte konkursem Funduszy Europejskich 2021-2027

   Strona główna/Blog/Obszary Polski Wschodniej objęte konkursem Funduszy Europejskich 2021-2027

   W procesie naborów do konkursów o dofinansowania skierowane dla przedsiębiorców z terenów Polski Wschodniej często pojawia się pytanie, jakie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o dofinansowanie z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej 2021-2027. Wsparcie finansowe i możliwości rozwoju są skierowane do różnych obszarów, które wchodzą w skład Polski Wschodniej. Te obszary są dobrze zdefiniowane i obejmują szereg regionów, które mają ogromny potencjał do rozwoju gospodarczego, innowacji i podniesienia jakości życia lokalnej społeczności.

   Polska Wschodnia to szeroki obszar geograficzny, który obejmuje kilka województw i powiatów. W skład Polski Wschodniej w ramach konkursu Funduszy Europejskich 2021-2027 wchodzą województwa takie jak:

   • lubelskie
   • podkarpackie
   • podlaskie
   • świętokrzyskie
   • warmińsko-mazurskie
   • mazowieckie z wyłączeniem regionu warszawskiego stołecznego (m. st. Warszawa oraz powiaty: grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski – zachodni i wołomiński).

   Te obszary są charakteryzowane przez swoje unikalne cechy kulturowe, historyczne i przyrodnicze, które stanowią bogate źródło inspiracji dla przedsiębiorców i twórców. Każde województwo w Polsce Wschodniej ma swój indywidualny potencjał i specjalizację, co sprawia, że konkurs Funduszy Europejskich ma zróżnicowany i wszechstronny charakter.

   Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 oferują możliwość rozwoju różnych sektorów gospodarki w tych obszarach. Przedsiębiorcy, którzy działają w sektorach przemysłu, usług, turystyki, rolnictwa, technologii czy innowacji, mogą ubiegać się o wsparcie finansowe na swoje projekty. Konkurs koncentruje się na inwestycjach, innowacjach, wzornictwie, rozwoju infrastruktury i promocji regionalnej, które przyczyniają się do wzrostu gospodarczego i zrównoważonego rozwoju w tych obszarach.

   Wnioski przedsiębiorców z tych obszarów zostaną poddane ocenie pod względem innowacyjności, wpływu na lokalną społeczność i potencjału rozwoju regionalnego. Konkurs Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej 2021-2027 stanowi ważny krok naprzód dla tych obszarów, zachęcając przedsiębiorców do realizacji ambitnych projektów, które przyczynią się do rozwoju ich biznesów i regionu jako całości.