Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER
ODDZWONIMY DO CIEBIE W GODZINACH: 8:00 – 16:00

  CZAS NA NOWEGO LIDERA. NAPISZ PROSZĘ, W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

   POIR 6.2 Bony na cyfryzację – rozpoczęcie naboru!

   Strona główna/Blog/POIR 6.2 Bony na cyfryzację – rozpoczęcie naboru!

   Informujemy, że 06.09.2021 r. zostanie ogłoszony konkurs z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, poddziałanie 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację.

   Bony na cyfryzację przeznaczone są na wprowadzenie przez MŚP innowacji (nowego lub znacząco ulepszonego procesu wprowadzanego w przedsiębiorstwie lub dodatkowo produktu wprowadzanego na rynek) poprzez wykorzystanie technologii cyfrowych. Dzięki wprowadzeniu technologii cyfrowych dokonana zostanie zmiana sposobu działania przedsiębiorcy lub dodatkowo – zmiana produktów.

   Konkurs jest przeznaczony dla firm z sektora MŚP.

   Podstawowe informacje o konkursie:

   • Termin naboru: 20.09.2021 r. – 20.10.2021 r.
   • Minimalna wartość kosztów kwalifikowalnych: 60 000,00 PLN.
   • Maksymalna wartość kosztów kwalifikowalnych: 300 000,00 PLN.
   • Poziom dofinansowania: od 60% do 85% (w zależności od wielkości przedsiębiorstwa i rodzaju pomocy publicznej).
   • Koszty kwalifikowalne:
    • zakup lub licencjonowanie oprogramowania,
    • zakup usług niezbędnych do wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego,
    • w ograniczonym zakresie – na zakup środków trwałych niezbędnych do wdrożenia cyfryzacji i dostosowania modelu działalności firmy w wyniku pandemii COVID-19.

   Wsparcie przyznawane w formie ryczałtu, skalkulowanego przez przedsiębiorcę na podstawie szacunku wydatków do poniesienia w ramach projektu. Rozliczenie projektu nastąpi w formie ryczałtu, bez konieczności weryfikacji dokumentów potwierdzających postęp finansowy projektu, tj. wyłącznie na podstawie dokumentów potwierdzających zrealizowanie przez przedsiębiorcę postępu rzeczowego projektu, w tym osiągnięcie zakładanego celu projektu i jego wskaźników. Przewidywane stosowanie systemu zaliczek.

   Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konkursie to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zajmującym się przygotowaniem kompletnej dokumentacji konkursowej i następnie rozliczeniem pozyskanej dotacji.

   Zapraszamy do współpracy!

   tel.: 509 935 439

   mail: biuro@belder.pl