Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera!

ZOSTAW NAM SWÓJ NUMER
ODDZWONIMY DO CIEBIE W GODZINACH: 8:00 – 16:00

  CZAS NA NOWEGO LIDERA. NAPISZ PROSZĘ, W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

   Wsparcie innowacyjnych inwestycji przedsiębiorstw 

   Strona główna/Blog/Wsparcie innowacyjnych inwestycji przedsiębiorstw 

   To inicjatywa, która ma na celu wsparcie lokalnych podmiotów gospodarczych, zachęcając je do rozwijania innowacyjnych projektów, wprowadzania nowatorskich technologii oraz stymulowania rozwoju ekonomicznego regionu. Oznacza to, że konkurs jest dostępny dla różnych branż i sektorów gospodarki działających na terenie województwa zachodniopomorskiego. 

   Termin naboru wniosków: 29.09 – 08.11.2023

   Budżet: W ramach tego konkursu, na dofinansowanie przedsiębiorców przewidziano
   43 130 000 zł. Fundusze wsparcia pochodzić będą z różnych źródeł, w tym z funduszy unijnych, krajowych instytucji finansowych czy innych źródeł publicznych. Wysokość dostępnego finansowania będzie zależała od stopnia innowacyjności projektu, jego wpływu na rozwój gospodarczy oraz planowanych działań.

    

   Specjalna Strefa Włączenia (SSW) 

   Należy pamiętać, że wsparcie skierowane jest do przedsiębiorców z gmin znajdujących się na obszarze Specjalnej Strefy Włączenia (SSW)

   SSW to strefa, która została utworzona w Polsce w celu zachęcenia do inwestycji i rozwoju obszarów, które wymagają szczególnego wsparcia. SSW jest jednym z instrumentów polityki rozwoju regionalnego, mającym na celu redukcję nierówności między regionami kraju oraz przyciągnięcie inwestorów do obszarów charakteryzujących się niższym poziomem rozwoju gospodarczego i społecznego.

   Specjalna Strefa Włączenia na terenie województwa Zachodniopomorskiego: